Czech Republic CS
Změnit stát

Kdo jsme

Společnost Sava je jedním z největších a nejúspěšnějších výrobců pneumatik ve střední Evropě – dodává pneumatiky na osobní automobily, SUV, lehké nákladní automobily a kamiony. Společnost Sava se z malého Slovinska rozšířila do celé Evropy i na další kontinenty.

Pneumatiky značky Sava se vyrábějí v různých evropských zemích. Nicméně velká část se jich stále vyrábí v moderní továrně ve Slovinsku, která se specializuje na výrobu letních a zimních pneumatik pro osobní automobily.

Sava – kvalitní evropská pneumatika

Při nákupu pneumatik Sava si můžete být jisti, že jste zvolili kvalitu; kvalitu, která má evropské kořeny a je založena na technologii značky Goodyear.

Kvalita značky Sava je spojena s rozumnou cenou a vynikajícím výkonem pneumatik. Díky tomu si můžete být jistí, že jste nakoupili dobře.

Pneumatiky Sava vyrábějí dobře vyškolení a zkušení pracovníci, kteří při výrobě používají nejnovější výrobní postupy a vybavení. Než se pneumatiky Sava pošlou do jiných evropských zemí, procházejí ve slovinské·továrně důkladnou kontrolou kvality. Můžete mít jistotu, že každá pneumatika, kterou si od společnosti Sava koupíte, odpovídá přísným měřítkům kvality, díky nimž může Sava nabízet záruku Sava Quality Warranty na všechny prodávané pneumatiky.

Na všechny spotřebitelské pneumatiky Sava se vztahuje záruka na provedení i materiál včetně podmínek souvisejících s konstrukcí, a to v souladu se záručními podmínkami Sava EMEA pro pneumatiky. Záruční podmínky se vztahují na příslušnou zemi a lze je na požádání získat u místních prodejců.

Na všechny spotřebitelské pneumatiky Sava se vztahuje záruka na provedení i materiál včetně podmínek souvisejících s konstrukcí, a to v souladu se záručními podmínkami Sava EMEA pro pneumatiky. Záruční podmínky se vztahují na příslušnou zemi a lze je na požádání získat u místních prodejců.

Sava – založeno na technologii Goodyear

Továrna společnosti Sava v Kranji ve Slovinsku patří k nejmodernějším v Evropě. Vyrábějí se v ní především velmi kvalitní zimní a letní pneumatiky značky Sava, ale za použití nejmodernějších technologií také další typy pneumatik Goodyear špičkových i běžných značek.

Ročně se v továrně Sava ve Slovinsku vyrobí asi osm milionů pneumatik. A každý rok se jich na celém světe prodá přibližně stejné množství. Společnost Sava zaměstnává v Evropě více než 1600 lidí.

Získaná ocenění

1999 – certifikát ISO pro systém ochrany životního prostředí

2001 – certifikát ISO pro řízení kvality v automobilovém průmyslu

2002 – certifikát OHSAS pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci

2003 – certifikát BPMS (spojuje normy týkající se kvality, ochrany životního prostředí a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci) – první na světě

2003 – Ocenění za nejlepší pracovní prostředí ve velkých společnostech ve Slovinsku

2003 – Nový certifikát ISO pro řízení ochrany životního prostředí

2003 – Nový certifikát OHSAS pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci

2004 – Ocenění pro ekologicky se chovající společnost

2009 – Certifikát ISO pro řízení kvality konstrukce, vývoje a výroby

Distribuční středisko v Kranji

Tento objekt byl vybudován v roce 2002 a má plochu 17 100 m2. Slouží jako hlavní distribuční centrum pro jihovýchodní Evropu a lze v něm uskladnit až jeden milion pneumatik pro osobní automobily. Výstavba distribučního střediska byla považována za klíčový krok pro budoucí rozvoj společnosti na trhu, pro posílení její konkurenceschopnosti a využití možností na trhu.