Estonia EE
Vahetage riiki

Kes me oleme

Sava on üks suuremaid ja edukamaid rehvitootjaid Kesk-Euroopas, mis tarnib laia valikut sõiduautode, linnamaasturite, kergveokite ja veoautode rehve. Sava on oma juured ajanud väikesest Sloveeniast üle kogu Euroopa ja veelgi kaugemale.

Sava rehve toodetakse erinevates tehastes üle Euroopa. Suur osa rehvidest toodetakse aga endiselt Sava tehases Sloveenias – kaasaegses tootmisüksuses, mis on keskendunud kõrge sooritusvõimega suve- ja talverehvide valmistamisele sõiduautode tarbeks.

Sava – Euroopa kvaliteetrehvid

Sava rehve ostes teate, et olete valinud kvaliteedi. Selle kvaliteedi juured on Euroopa pärandis ning seda viib edasi Goodyeari tehnoloogia.

Sava kvaliteet tuleb mõistliku hinna ja rehvide hea sooritusvõimega. See annab teile kindluse, et olete teinud säästliku ostu, mis tagab meelerahu.

Sava rehve valmistavad hea väljaõppega ja kogenud töötajad, kelle käsutuses on kõige kaasaegsemad tootmisseadmed. Enne eksportimist mujale Euroopasse läbivad kõik Sava rehvid Sloveenia tootmisüksuses põhjaliku kvaliteedikontrolli. Võite olla kindel, et kõik ostetud Sava rehvid vastavad rangetele kvaliteedinormidele, mis võimaldab Saval anda julgelt kõikide toodetega kaasa Sava kvaliteedigarantii.

Kõigil Sava tarbijarehvidel on garantii töökvaliteedi, materjalide ja konstruktsiooni osas vastavalt Sava EMEA rehvide garantiitingimustele. Konkreetses riigis kehtivad garantiitingimused on nõudmisel saadaval vastava riigi rehvide edasimüüja juures.

Kõigil Sava tarbijarehvidel on garantii töökvaliteedi, materjalide ja konstruktsiooni osas vastavalt Sava EMEA rehvide garantiitingimustele. Konkreetses riigis kehtivad garantiitingimused on nõudmisel saadaval vastava riigi rehvide edasimüüja juures.

Sava – põhineb Goodyeari tehnoloogial

Sava tootmisüksus Kranjs Sloveenias on üks kaasaegsemaid rehvitehaseid Euroopas. See tehas toodab peamiselt kõrge sooritusvõimega ja talverehve Sava tarbeks, kuid samas ka teistele Goodyeari kesk- ja tippklassi kaubamärkidele, kasutades selleks kõige uuemat tehnoloogiat.

Sava tehase aastatoodang Sloveenias on umbes kaheksa miljonit rehvi. Igal aastal müüakse üle kogu maailma umbes sama palju Sava rehve. Sava Euroopa üksustes töötab üle 1600 töötaja.

Võidetud auhinnad

1999 – ISO sertifikaat keskkonnajuhtimissüsteemile

2001 – ISO sertifikaat autotööstuse kvaliteedijuhtimissüsteemile

2002 – OHSAS-i sertifikaat töötervishoiu ja ohutuse alal

2003 – BPMS-i sertifikaat (ühendab kvaliteedi-, keskkonnakaitse- ja töötervishoiu- ja ohutusstandardid) – esimesena maailmas

2003 – auhind parima töökeskkonnaga suurfirmale Sloveenias

2003 – uus ISO sertifikaat keskkonnajuhtimissüsteemile

2003 – uus OHSAS-i sertifikaat töötervishoiu ja ohutuse alal

2004 – keskkonnasõbraliku ettevõtte auhind

2009 – ISO sertifikaat disaini, arendustegevuse ja tootmise kvaliteedijuhtimise alal

Kranj jaotuskeskus

2002. aastal ehitatud keskus, kus on 17 100 m2 pinda, on peamiseks jaotuskeskuseks Kagu-Euroopas ja mahutab kuni üks miljon sõiduauto rehvi. Jaotuskeskuse ehitamist peeti võtmeküsimuseks ettevõtte tulevase arengu tagamisel, selle konkurentsivõime tugevdamisel ja turuvõimaluste kasutamisel.