Estonia EE
Vahetage riiki

Küpsised

Küpsiste reeglid

Sava·veebisaiti kasutades nõustute Sava·küpsiste reeglitega. Sava·jätab endale õiguse neid reegleid millal tahes muuta või osasid lisada või eemaldada. Külastage seda lehekülge uuendustega tutvumiseks korrapäraselt. Sava·veebisaidi kasutamise jätkamine pärast muudatustest teavitamist tähendab·teie nõustumist nende muudatustega.


Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille on loonud veebisait ja mis salvestatakse teie arvutisse või mobiilsideseadmesse. Nagu paljud veebisaidid, kasutame ka meie küpsiseid teie veebikogemuse parandamiseks, jättes meelde näiteks teie eelistused. 
Küpsiseid saab lugeda ainult need loonud veebisait.


Kuidas kasutab Sava·küpsiseid?

Kasutame Sava·veebisaidil kolme tüüpi küpsiseid.


Analüütikaküpsised
Iga kord, kui te Sava·veebisaiti külastate, loob veebianalüütika tarkvara anonüümse küpsise, mis ütleb meile, kui olete seda saiti varem külastanud. Seda tüüpi küpsised aitavad meil jälgida, kui palju inimesi saiti külastavad, kust nad tulevad ja milliseid lehti vaatavad. Kasutame neid andmeid, et näha lehtede jõudlust ja leida viise nende parandamiseks.
Analüütikaküpsiseid kasutatakse ainult statistiliste andmete kogumiseks ja nende abil ei saa üksikisikuid tuvastada.  


Saidijõudluse küpsised
Mõningaid küpsiseid kasutatakse selleks, et jätta meelde teie eelistused tööriistade või funktsioonide osas, millega meie saidil suhtlete. Kui kasutate näiteks meie rehvileidjat, kasutame küpsist teie rehvisuuruse meeldejätmiseks, nii et teil pole vaja igal külastuskorral oma andmeid uuesti sisestada. 
Need küpsised ei kogu mingisugust isiklikku teavet. 


Geosihtimise küpsised
Kasutame geosihtimise küpsiseid selleks, et aidata kuvada teie piirkonnale asjakohast sisu. Need küpsised kasutavad teie veebibrauserist pärinevat teavet, et teha kindlaks, kust te saiti külastate. Kui kasutate meie edasimüüja-leidjat, aitab küpsis tuvastada teie asukoha, nii et teil pole vaja seda ise sisestada.


Kas ma saan küpsiste määramise peatada?

Saate konfigureerida oma veebibrauseri takistama küpsistega nõustumist kõigi või üksnes teatud veebisaitide puhul.
Allolevad lingid selgitavad, kuidas iga põhibrauseri puhul küpsisesätteid muuta. Ühtlasi leiate teavet oma brauseri spikrimenüüst.
Lisateave

Kui soovite küpsiste kohta rohkem teada saada, leiate veebisaidilt HowStuffWorks põhjaliku juhendi.