Lithuania LT
Pakeisti šalį

Žinios apie padangą

Padangų priežiūra

Padangų sukeitimas – pasirūpinkite padangų sukeitimu kas 10 000–12 000 km arba kas šešis mėnesius.

Visos padangos laipsniškai dėvisi, tačiau reguliariai prižiūrint „Sava“ padangas galima prailginti jų eksploatavimo trukmę ir užtikrinti optimalias eksploatacines savybes.

Jei pastebėjote gerokai suprastėjusias padangų savybes, tai gali reikšti, jog atėjo laikas pasikalbėti su savo prekybos atstovu. Pavyzdžiui, jei jūsų padangas sunkiau valdyti važiuojant šlapia kelio danga, nėra sukibimo stabdant ir įveikiant posūkius arba jos pernelyg vibruoja. Padangas gali reikėti subalansuoti, atlikti jų sukimo ar ratų geometrijos reguliavimą, arba gali tekti investuoti į naujų padangų rinkinį.

Reguliari oro slėgio padangose patikra užtikrina saugesnį vairavimą ir ilgesnę padangų naudojimo trukmę.

Tinkamo oro slėgio padangose palaikymas Tinkamas oro slėgis padangose yra labai svarbus optimalioms padangų ir transporto priemonės eksploatacinėms savybėms. Tinkamai pripūstos padangos ilgiau tarnaus ir užtikrins saugesnį važiavimą, todėl reguliariai tikrinkite oro slėgį padangose. Sužinokite daugiau apie padangų pripūtimą.

Padangų specialistas, apžiūrintis padangas – reguliariai tikrinkite protektoriaus gylį

Protektoriaus tikrinimas Turėtume reguliariai tikrinti, ar padangų protektorius nėra per daug ar netolygiai nusidėvėjęs, ar nėra pažeistas. Sužinokite daugiau apie tai, ką jums gali parodyti protektorius ir kada jums teks susitikti su padangų pardavėju.

Padangų sukeitimas – pasirūpinkite padangų sukeitimu kas 10 000–12 000 km arba kas šešis mėnesius.

Padangų sukeitimas vietomis Siekiant užtikrinti tolygų dėvėjimąsi ir prailginti eksploatavimo trukmę, padangas reikėtų sukeisti vietomis kas šešis mėnesius arba kas 10 000–12 000 km. Sužinokite daugiau apie padangų sukeitimą vietomis.

Gaukite prekybos atstovo patarimą – sužinokite apie požymius, rodančius, kad jūsų padangas reikia keisti.

Padangų keitimas Reguliariai tikrindami ir prižiūrėdami padangas ne tik prailginsite jų eksploatavimo trukmę, bet ir užtikrinsite tolygų jų dėvėjimąsi. Sužinokite, kada keisti padangas