Latvia LV
Mainīt valsti

Kas mēs esam

Sava ir viens no lielākajiem un veiksmīgākajiem riepu ražotājiem Centrāleiropā, kas nodrošina plašu riepu klāstu pasažieru automašīnām, SUV, vieglajām kravas automašīnām un kravas automašīnām. Sava darbības lauks ir izpleties no Slovēnijas līdz visai Eiropai un pat tālāk.

Sava riepas tiek ražotas dažādās rūpnīcās visā Eiropā. Tomēr liela daļa riepu joprojām tiek ražota Sava rūpnīcā Slovēnijā — tā ir progresīva ražotne, kas specializējas pasažieru automašīnām paredzētu augsta snieguma vasaras un ziemas riepu ražošanā.

Sava — Eiropas kvalitātes riepas

Iegādājoties Sava riepas, jūs zināt, ka esat izvēlējies kvalitāti, kas sakņojas uzņēmuma Eiropas mantojumā un kuru veicina Goodyear tehnoloģijas.

Sava kvalitāte un labs riepu sniegums ir pieejams par saprātīgu cenu. Tādēļ varat būt pārliecināts, ka esat veicis izdevīgu pirkumu un varat braukt ar drošu prātu.

Sava riepas ražo speciāli apmācīti un pieredzējuši darbinieki, izmantojot visprogresīvākās ražošanas iekārtas. Visām Sava riepām tiek veikta padziļināta kvalitātes kontroles testēšana Slovēnijas ražotnē, pirms tās tiek nosūtītas uz citām Eiropas daļām. Varat būt pārliecināts, ka ikviena pārdošanā pieejamā Sava riepa atbilst stingriem kvalitātes standartiem, un tādēļ Sava var ar pārliecību piedāvāt Sava kvalitātes garantiju visiem saviem produktiem.

Visām Sava patērētāju riepām ir garantija pret darba, materiālu un konstrukcijas defektiem saskaņā ar Sava EMEA riepu garantijas nosacījumiem. Konkrētā valstī spēkā esošos noteikumus un nosacījumus pēc pieprasījuma var saņemt no riepu izplatītājiem attiecīgajā valstī.

Visām Sava patērētāju riepām ir garantija pret darba, materiālu un konstrukcijas defektiem saskaņā ar Sava EMEA riepu garantijas nosacījumiem. Konkrētā valstī spēkā esošos noteikumus un nosacījumus pēc pieprasījuma var saņemt no riepu izplatītājiem attiecīgajā valstī.

Sava un Goodyear tehnoloģijas

Sava ražotne Slovēnijas pilsētā Kraņā ir viena no progresīvākajām riepu ražotnēm Eiropā. Tajā tiek ražotas ne tikai augsta snieguma un ziemas riepas ar Sava zīmolu, bet arī citu koncerna Goodyear vidējās un premium klases zīmolu riepas, izmantojot visjaunākās tehnoloģijas.

Sava rūpnīcā Slovēnijā katru gadu tiek saražots aptuveni astoņi miljoni riepu. Katru gadu aptuveni tāds pats Sava riepu skaits tiek pārdots visā pasaulē. Uzņēmumā Sava Eiropā strādā vairāk nekā 1600 darbinieku.

Godalgota darbība

1999 — ISO sertifikāts par vides pārvaldības sistēmu

2001 — ISO sertifikāts par kvalitātes vadību autoražošanas nozarē

2002 — OHSAS sertifikāts par darba drošību un veselību

2003 — BPMS sertifikāts (tajā apvienoti kvalitātes, vides aizsardzības un darba drošības un veselības standarti) — pirmais pasaulē

2003 — balva par labāko darba vidi lielos Slovēnijas uzņēmumos

2003 — jauns ISO par vides pārvaldības sistēmām

2003 — jauns OHSAS par darba drošību un veselību

2004 — videi draudzīga uzņēmuma balva

2009 — ISO par projektēšanas, izstrādes un ražošanas kvalitātes pārvaldību

Kraņas izplatīšanas centrs

Šis loģistikas centrs tika uzbūvēts 2002. gadā, tā platība ir 17 100 kvadrātmetru, un tas kalpo arī kā galvenais izplatīšanas centrs Dienvidaustrumeiropā, kurā var uzglabāt vienu miljonu pasažieru transportlīdzekļu riepu. Šī izplatīšanas centra būvniecība tika uzskatīta par svarīgu uzņēmuma turpmākai attīstībai tirgū, lai stiprinātu tā konkurences priekšrocības un izmantotu tirgus iespējas.