Latvia LV
Mainīt valsti

Kvalitātes kritēriji

Ko tas nozīmē?

3/15/50 pieeja atspoguļo dažādus snieguma kritērijus, kas mūsu riepām tiek pārbaudīti.

3 — to snieguma kritēriju skaits, kas tiek pārbaudīti saskaņā ar ES riepu marķējuma sistēmu

15 — vidējais to snieguma kritēriju skaits, kas tiek novērtēts neatkarīgajos testos, kurus veic Eiropā vadošās auto organizācijas un publikācijas

50 — to testu skaits, kurus veicam katrai jaunai Sava riepas konstrukcijai.

Uzziniet vairāk par riepas galvenajiem snieguma rādītājiem

3. — ES riepu marķējuma pārskats

Saskaņā ar standartizēto ES riepu marķējumu, kas tika ieviests 2012. gadā, katra riepa tiek analizēta, ņemot vērā 3 galvenos snieguma kritērijus:

  • Degvielas patēriņa efektivitāte – Riepas rites pretestības mērījums, kas ietekmē jūsu automašīnas degvielas patēriņa efektivitāti. Tiek vērtēts no A (augsts vērtējums) līdz G (zems vērtējums).
  • Saķere uz slapjas ceļa virsmas – Riepas bremzēšanas spēka mērījums uz slapjas ceļa virsmas. Saķere uz slapjas ceļa virsmas tiek vērtēta no A (augstākais vērtējums) līdz F (zemākais vērtējums).
  • Ārējais rites troksnis – Mērītais riepas radītais ārējais trokšņu līmenis decibelos. Melnie skaņas viļņi norāda riepas trokšņu klasi no 1 (klusa) līdz 3 (skaļa).

50 — Sava iekšējie testi

Uzņēmumā Sava valda pārliecība, ka ES riepu marķējums patērētājiem palīdz pieņemt pamatotus lēmumus, iegādājoties jaunas riepas. Tādēļ mēs pirms šī marķējuma ieviešanas sadarbojāmies ar ES ierēdņiem un piedalījāmies tā izstrādē.

Mēs arī novērtējam neatkarīgu testu un organizāciju ieguldījumu un cienām viņu godīgos vērtējumus par mūsu produktiem, jo arī tie palīdz patērētājiem pieņemt pamatotus lēmumus. Tādēļ mēs publicējam testu rezultātus brošūrās un tiešsaistē kopā ar informāciju par riepām.

Bet mums ar to nepietiek

Visām mūsu jaunajām riepu konstrukcijām tiek veikti vismaz 50 snieguma testi un mūsu eksperti tās novērtē, ņemot vērā dažādus ES marķējuma sistēmā neapskatītus kritērijus, tostarp :

  • Vadāmība un bremzēšana, un slapjas un sausas virsmas
  • Nobraukums un izturība
  • Iekšējais trokšņu līmenis
  • Akvaplanēšana — līkumos un taisnos posmos
  • Vilktspēja
  • Stabilitāte lielā ātrumā

Mūsu ziemas riepām tiek pārbaudīti arī tādi faktori kā vilktspēja, vadāmība un bremzēšana uz apledojuša un apsniguša ceļa seguma.