Slovakia SK
Zmeniť krajinu

Kto sme

Spoločnosť Sava je jedným z najväčších a najúspešnejších výrobcov pneumatík v strednej Európe, ktorý vyrába širokú paletu pneumatík pre osobné vozidlá, SUV, ľahké nákladné vozidlá a nákladné vozidlá. Spoločnosť Sava sa z malého Slovinska rozšírila do celej Európy a dokonca aj za jej hranice.

Pneumatiky Sava sa vyrábajú v rozličných továrňach v Európe. Mnoho z nich sa však stále vyrába v továrni spoločnosti Sava v Slovinsku, ktorá je najmodernejšie výrobné zariadenie špecializujúce sa na výrobu vysokovýkonných letných a zimných pneumatík na osobné vozidlá.

Sava – Pneumatika európskej kvality

Pri kúpe pneumatík Sava viete, že sa rozhodujete správne, pretože toto správne rozhodnutie vychádza z európskeho dedičstva odvodeného od technológie spoločnosti Goodyear.

Kúpou kvalitných pneumatík od spoločnosti Sava získate vysoký výkon za rozumnú cenu. Získate tým istotu, že ste nakúpili rozumne a zároveň ste ušetrili náklady.

Pneumatiky spoločnosti Sava vyrábajú kvalitne vyškolení a skúsení pracovníci pomocou najmodernejšieho výrobného vybavenia. Všetky pneumatiky Sava sú pred odoslaním do ostatných častí Európy podrobené dôkladnej kontrole kvality v slovinskom výrobnom závode. Môžete mať istotu, že každá pneumatika od spoločnosti Sava, ktorú si zakúpite, spĺňa prísne normy kvality, čo spoločnosti Sava umožňuje ponúkať Záruku kvality Sava na všetky predávané pneumatiky.

Všetky spotrebiteľské pneumatiky Sava majú záruku na spracovanie a materiál alebo konštrukčné vlastnosti v súlade so záručnými podmienkami Sava EMEA týkajúcimi sa pneumatík. Informácie o záručných podmienkach platných v určitej krajine získate na požiadanie od predajcov pneumatík v danej krajine.

Všetky spotrebiteľské pneumatiky Sava majú záruku na spracovanie a materiál alebo konštrukčné vlastnosti v súlade so záručnými podmienkami Sava EMEA týkajúcimi sa pneumatík. Informácie o záručných podmienkach platných v určitej krajine získate na požiadanie od predajcov pneumatík v danej krajine.

Sava – Podporované technológiou Goodyear

Výrobný závod spoločnosti Sava v meste Kranj v Slovinsku patrí medzi najmodernejšie závody na výrobu pneumatík v Európe. Tento závod vyrába prevažne vysokovýkonné a zimné pneumatiky Sava, okrem nich však použitím najmodernejšej technológie vyrába aj pneumatiky Goodyear strednej a prémiovej triedy.

Ročná produkcia továrne spoločnosti Sava je približne osem miliónov pneumatík. Ročne sa na celom svete predá približne rovnaké množstvo pneumatík Sava. Spoločnosť Sava zamestnáva v Európe viac ako 1600 pracovníkov.

Ocenené projekty

1999 – Certifikát ISO pre systém manažmentu starostlivosti o životné prostredie

2001 – Certifikát ISO pre správu kvality automobilového priemyslu

2002 – Certifikát OHSAS pre zdravie a bezpečnosť na pracovisku

2003 – Certifikát BPMS (kombinuje normy týkajúce sa kvality, ochrany životného prostredia a zdravie a bezpečnosť na pracovisku) – Ako prví na svete

2003 – Cena za najlepšie pracovné prostredie vo veľkej spoločnosti v Slovinsku

2003 – Nový certifikát ISO pre systémy manažmentu starostlivosti o životné prostredie

2003 – Nový certifikát OHSAS pre zdravie a bezpečnosť na pracovisku

2004 – Environmentally Friendly Company Award

2009 – ISO pre správu dizajnu, vývoja a kvality výroby

Distribučné centrum Kranj

Toto zariadenie s rozlohou podlahovej plochy 17 100 m2 postavené v roku 2002 slúži ako hlavné distribučné centrum pre juhovýchodnú Európu a dokáže pojať až jeden milión pneumatík pre osobné vozidlá. Stavba tohto distribučného centra bola nevyhnutná pre budúci rozvoj spoločnosti na trhu, na posilnenie jej konkurenčnej výhody a využitie možností trhu.