Sava Kalitesi

Sava lastikleri, Avrupa'da tasarlanır ve Goodyear teknolojisi ile desteklenir. Makul fiyatlar karşılığında güvenebileceğiniz lastikler!

Goodyear Grubu'na dahildir

Goodyear Sava Lastikleri, tümüyle Goodyear grubuna aittir ve Goodyear’ın teknik uzmanlığı ile desteklenir. Lastiklerimiz, Goodyear Kalite Mühendislerinin denetiminde gelişmiş ekipmanlar kullanılarak tasarlanır. Tüm lastikler, fabrikalarımızdan çıkmadan önce Goodyear’ın katı kalite standartlarını karşılamalıdır.

90 yıllık uzmanlık

1921 yılında kurulan Goodyear Sava Lastikleri, 90 yılın üzerinde bir üretim tecrübesine sahiptir. Günümüzde, Kranj, Slovenya'daki en son teknoloji ürünü tesislerimiz yılda yaklaşık sekiz milyon lastik üretmektedir. Sizlere kaliteden ödün vermeyen ekonomik lastikler sağlamak için uzun geçmişimizi en modern teknolojiyle birleştiriyoruz.

Sava Kalite Garantisi

Güvenebileceğiniz bir ürün sunmayı taahhüt ediyoruz. İşte bu nedenle, ürettiğimiz her lastik, işçilik, malzeme ve tasarım kusurlarına karşı garanti sağlayan Sava Kalite Garantisi ile desteklenmektedir. Sava Kalite Garantisi'nin ülkenizdeki tüm hükümleri ve koşulları için yerel bayinize danışın.