Сезонні шини

Mount summer tires

Установіть свої літні шини

Установіть свої літні шини Якщо ви користуєтеся зимовими шинами взимку, пам'ятайте, що їх необхідно змінити на літні відразу, коли середня навколишня температура перевищить 10°C. Літні шини забезпечать збільшення показників на сухій дорозі. Пам'ятайте, як треба зберігати зимові шини: використовуйте належні чохли, кладіть шини на бік. Зверніться до свого дилера шинної продукції, щоб отримати більше інформації про можливості зберігання в міжсезонний період.

Check your pressure

Перевірте свій тиск

Перевірка тиску: у теплих умовах шини втрачають тиск швидше, тому влітку становиться ще важливіше регулярно перевіряти тиск у шинах. Шини з недостатнім внутрішнім тиском утворюють більше тепла під час їзди, при цьому збільшується опір коченню шини та погіршується економія пального.

Check your pressure

Перевірте рівні рідини

Перевірте рівні рідини: Дуже важливо перевіряти, що рівні мастила, антифризу, рідини для гальм та для очищення переднього cкла відповідають рекомендаціям виробника автомобіля. У більш теплу погоду можна скористатися більш густим мастилом для двигуна, тому що тепло менше впливає на таке мастило.

Check your battery health

Перевірте стан акумулятора

Перевірте стан акумулятора: тепла погода може означати збільшення навантаження для акумулятора. Більш старі акумулятори можуть піддаватися влітку особливому навантаженню. Можна перевірити акумулятор, щоб дізнатися, чи не потребує він заміни або повторного заряджання.

Be ready for rough weather

Приготуйтеся до поганої погоди

Навіть влітку погода може бути мінливою. Від сильних дощів, вітру та туману до таких екстремальних погодних явищ, як бурі та урагани — літні місяці приносять власний набір кліматичних проблем. Важливо мати такі навички керування, як уміння впоратись із заносом та робити поправки на вітер при керуванні.

Change your tires

Перевірте свої шини

Автомобілістам, які живуть в країнах, де взимку трапляються сильні снігопади або температура часто сягає нижче 7°C, рекомендується використовувати комплект спеціальних зимових шин.

Для тих, хто живе та водить у місцях, де дороги часто обмерзають, можуть статися в пригоді шиповані шини. Хоча в деяких країнах шиповані шини заборонені, вони роблять можливим водіння в екстремальних зимових умовах. Пам'ятайте, що ці шини обов'язково треба зняти навесні, щоб уникнути пошкодження дорожнього покриття.

Change your oil

Поміняти мастило

Особливе мастило зимового сорту допоможе автомобілю заводитися морозними зимовими ранками. Не забувайте міняти мастило на менш густе до того, як температура впаде, особливо якщо влітку ви користувалися більш густим мастилом.

Check your essential equipment

Перевірте важливе обладнання

Перевірте важливе обладнання: Гальма, нагрівач та обігрівач вашого автомобіля повинні працювати бездоганно для оптимального комфорту та впевненості у холодну погоду.

Також важливо стежити за рівнем антифризу та рідини для переднього скла. Охолоджувальна система у радіаторі має містити суміш води з антифризом у співвідношенні 50/50. Якщо ви не впевнені, перевірте її на місцевій станції технічного обслуговування або скористайтеся простим набором для тестування у домашніх умовах. Крім того, треба використовувати рідину для скла, що підходить для холодних умов, а також розглянути можливість заміни двірників, якщо на них помітні ознаки зносу.

Rinse of road salt

Змийте дорожню сіль

Змийте дорожню сіль: Сіль та пісок, які використовуються для очищення доріг від льоду, можуть швидко спричинити корозію вашого автомобіля. Якщо ви їздите по дорогах, які обробляються таким чином, важливо регулярно змивати з кузова вашого автомобіля сіль та хімічні речовини.

Slow down

Скиньте швидкість

Скиньте швидкість: Зменшіть швидкість у зимових умовах і відведіть більше часу для своєї поїздки. Збільшіть відстань між вашою машиною і тією, що їде попереду. Приділіть час тому, щоб навчитися таким навичкам водіння, як керування при заносі та контроль автомобіля на льоду.