Поради користувачам

Догляд за шинами

Ротація шин — необхідно переставляти шини місцями кожні 10 000–12 000 км, або кожні шість місяців

Усі шини поступово зношуються, проте завдяки регулярному обслуговуванню шин можна подовжити термін експлуатації шин Sava та забезпечити оптимальну ефективність.

Якщо ви помітите значне зниження показників, можливо, прийшов час поговорити з вашим дилером — наприклад, якщо ваші шини не забезпечують нормальну керованість на вологій поверхні, відриваються від дороги під час гальмування та поворотів чи надмірно вібрують. Можливо, ваші шини потребують балансування, перестановки чи регулювання розвалу-сходження або вам треба придбати новий комплект.

Перевірка тиску в шинах — виконуйте регулярно, щоб збільшити безпеку водіння та подовжити термін використання шин

Підтримування правильного тиску в шині Належний тиск у шині має важливе значення для забезпечення оптимальних характеристик шин та автомобіля. Шини, що накачані з належним тиском, служитимуть довше та забезпечуватимуть безпечніше водіння, тому обов'язково виконуйте періодичні перевірки тиску. Дізнайтеся більше про тиск у шинах тут.

Професійний огляд шин — регулярно перевіряйте глибину протектора

Огляд шин Необхідно регулярно перевіряти протектори шин на ознаки надлишкового або нерівномірного зносу, а також ушкодження. Дізнайтеся тут більше про те, що може розповісти протектор та чи треба вам поговорити з дилером.

Ротація шин — необхідно переставляти шини місцями кожні 10 000–12 000 км, або кожні шість місяців

Ротація шин Необхідно переставляти шини кожні шість місяців або кожні 10 000–12 000 км. Це допоможе забезпечити рівномірність зносу шин та подовжити термін їх експлуатації. Дізнайтеся більше про ротацію шин тут.

Отримання порад від дилера шинної продукції — вивчайте ознаки, що вказують на необхідність заміни шин

Заміна шин Періодичний огляд та обслуговування ваших шин подовжать термін їхньої експлуатації, проте все одно шини колись зносяться. Дізнатися, як замінювати шини