Коли треба замінювати шини?

Отримання порад від дилера шинної продукції — вивчайте ознаки, що вказують на необхідність заміни шин

Коли треба міняти шини?

Усі шини рано чи пізно доводиться міняти. Нижче наведені деякі ознаки, за якими треба стежити.

Треба купувати нові шини, коли:

Протектор шини зносився сильніше, ніж можна для безпечного водіння: Усі протектори шин з часом зменшуються, оскільки гума зношується. Більшість шин мають індикатори зносу, які допомагають зрозуміти, коли шина зноситься сильніше безпечного рівня. Це смужки твердої гуми, які стають видимими, коли глибина протектора стає менше певного значення (в ЄС законодавчо встановлене мінімальне значення 1,6 мм).

Нерівний тип зносу протектора — коли деякі частини протектора зношуються швидше за інші — може означати проблеми з вашою машиною або шинами. Регулярно перевіряйте знос протекторів ваших шин.

Ви можете побачити пошкодження шини: Маленькі тріщини, які видно на боковині шини — явище, що називається «волосні тріщини» — є ознакою того, що ваші шини треба замінити, оскільки пошкодження цієї ділянки може призвести до виходу шини з ладу. Боковини, протектори і плечові частини треба також регулярно перевіряти на наявність порізів, бульбашок та пузирів, а також тріщин. Шини з пошкодженнями такого типу треба замінити, навіть якщо протектор ще може послужити.

При заміні зношених або пошкоджених шин найкраще замінювати всі чотири шини одночасно. Якщо ви замінюєте лише дві шини, намагайтеся забезпечити, щоб вони збігалися з тими, що вже встановлені на машині, і для оптимального зчеплення з поверхнею та стабільності встановлюйте нові шини на задню вісь.