Хто ми

Sava — це один з найбільших та найуспішніших виробників шин у Центральній Європі, що пропонує широкий асортимент шин для легкових авто, позашляховиків, легких та звичайних вантажівок. Корені Sava походять з малого містечка в Словенії та охоплюють усю Європу.

Шини Sava виготовляють на різних заводах у Європі. Однак багато шин все ще виготовляється на заводі Sava у Словенії — сучасному виробничому підприємстві, що спеціалізується на виготовленні високо ефективних літніх та зимових шин для легкових авто.

Sava — якісні європейські шини

Купуючи шини Sava, ви знаєте, що зробили добрий вибір — якість, що спирається на європейські традиції та плекається технологіями Goodyear.

Якість Sava — це розумні ціни у сполученні з добрими характеристиками шин. Це підтверджує, що ви зробили вдале придбання за невеликі гроші, що забезпечить вам душевний спокій та комфорт.

Шини Sava виготовляються добре навченими та досвідченими робітниками на найсучаснішому обладнанні. Усі шини Sava проходять ретельний контроль якості на словенському виробничому підприємстві, перш ніж відправитися в інші куточки Європи. Можна бути впевненими, що кожна шина, яку ви купуєте в Sava, відповідає жорстким стандартам якості. Тому ми спокійно пропонуємо гарантію якості Sava для всіх наших виробів.

Усі шини Sava для споживачів охоплюються гарантією на якість виготовлення та матеріалів або проектування згідно з умовами гарантії Sava EMEA на шини. Умови гарантії, що вживаються у конкретній країні, можна за запитом отримати у дилерів шин у відповідній країні.

Усі шини Sava для споживачів охоплюються гарантією на якість виготовлення та матеріалів або проектування згідно з умовами гарантії Sava EMEA на шини. Умови гарантії, що вживаються у конкретній країні, можна за запитом отримати у дилерів шин у відповідній країні.

Sava – на основі технологій Goodyear

Виробниче підприємство Sava в Крані, Словенія, є одним з найсучасніших заводів з виготовлення шин у Європі. Тут за допомогою сучасних технологій виготовляються переважно швидкісні та зимові шини для легкових автомобілів для Sava, а також інші бренди Goodyear середнього класу та класу «преміум».

Щорік завод Sava у Словенії виробляє приблизно вісім мільйонів шин. Щороку у всьому світі продається майже така ж кількість шин Sava. У Sava в Європі працює більше 1600 робітників.

Нагороди

1999 р. — сертифікат ISO на систему керування виробництвом на предмет безпеки навколишнього середовища

2001 р. — сертифікат ISO на систему забезпечення якості в автомобільній промисловості

2002 р. — сертифікат OHSAS на охорону праці та техніку безпеки

2003 р. — сертифікат BPMS (об'єднує стандарти, що стосуються якості, захисту навколишнього середовища та охорони праці й техніки безпеки), вперше у світі

2003 р. — нагорода за найкраще робоче середовище серед великих компаній Словенії

2003 р. — новий сертифікат ISO на систему керування виробництвом на предмет безпеки навколишнього середовища

2003 р. — новий сертифікат OHSAS на охорону праці та техніку безпеки

2004 р. — Нагорода за безпечну для довкілля компанію

2009 р. — сертифікат ISO за систему забезпечення якості під час проектування, розробки та виготовлення

Склад готової продукції в м. Крань

Цей склад було споруджено в 2002 р., він має площу 17 100 м2 та додатково виконує функції головного складу готової продукції у Південно-Східній Європі, що здатний розміщувати до мільйона шин для легких автомобілів. Спорудження цього складку вважалося дуже важливим для подальшого розвитку компанії та її еволюції на ринку, зміцнення конкурентних переваг та використання ринкових можливостей».