Kvalita pneumatík Sava

Pneumatiky Sava sú vyrábané v Európe a sú vybavené technológiou od spoločnosti Goodyear. Pneumatiky, na ktoré sa môžete spoľahnúť, a navyše ich získate za rozumnú cenu!

Časť organizácie Goodyear Dunlop Group

Spoločnosť Goodyear Dunlop Sava Tires vlastní organizácia Goodyear Dunlop Group a táto spoločnosť využíva výhody odborných znalostí spoločnosti Goodyear. Naše pneumatiky sú vytvorené s použitím najnovšieho vybavenia pod dozorom inžinierov kvality spoločnosti Goodyear. Všetky pneumatiky musia spĺňať pred opustením továrne prísne normy pre kvalitu.

90 rokov odborných znalostí

Organizácia Goodyear Dunlop Sava Tires založená v roku 1921 predstavuje viac ako 90 rokov výrobného know-how. V súčasnosti naše podnikové zariadenia v meste Kranj, Slovinsko, vyrábajú ročne približne 8 miliónov pneumatík. Dlhoročné dedičstvo kombinujeme s tým najlepším z modernej technológie, aby sme vám dodali cenovo dostupné pneumatiky, ktoré nerobia v oblasti kvality žiadne kompromisy.

Záruka kvality pneumatík Sava

Zaväzujeme sa dodávať vám produkty, ktorým môžete dôverovať. To je dôvod, prečo je každá pneumatika vybavená označením Záruka kvality pneumatík Sava, ktorá garantuje jej bezchybnosť vo výrobe, materiáli či dizajne. Skontaktujte sa so svojím miestnym predajcom a získajte informácie o podmienkach záruky kvality pneumatík Sava vo vašej krajine.