Sava kvalitāte

Sava riepas tiek izstrādātas Eiropā, un tām tiek izmantota Goodyear tehnoloģija. Riepas, uz kurām varat paļauties, un kvalitāte par pieņemamu cenu!

Daļa no Goodyear Dunlop grupas

Goodyear Dunlop Sava Tires īpašnieks ir Goodyear Dunlop grupa, un šī uzņēmuma ieguvums ir Goodyear tehniskā pieredze. Mūsu riepas tiek izstrādātas, izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu Goodyear kvalitātes inženieru vadībā. Pirms riepas tiek nodotas pārdošanā, to atbilstība tiek pārbaudīta pēc stingriem Goodyear kvalitātes standartiem.

90 gadi pieredzes

Goodyear Dunlop Sava Tires (kas dibināts 1921. gadā) var lepoties ar 90 gadu ilgu pieredzi ražošanā. Šobrīd mūsu modernās rūpnīcas Kranjā, Slovēnijā izgatavo ap astoņiem miljoniem riepu katru gadu. Savas uzkrātās zināšanas apvienojumā ar vismodernākajām tehnoloģijām izmantojam, lai piedāvātu jums riepas par pieņemamu cenu un ar labu kvalitāti.

Sava kvalitātes garantija

Esam apņēmušies nodrošināt jums izstrādājumu, kuram varat uzticēties. Tāpēc katrai riepai, ko radām, tiek piešķirta Sava kvalitātes garantija, kas nodrošina to, ka riepai nav ražošanas procesa, materiālu un konstrukcijas defektu. Sazinieties ar savu vietējo izplatītāju, lai noskaidrotu visus Sava kvalitātes garantijas noteikumus un nosacījumus savā valstī.